Sms Onay Gereken SitelerSMS onaylama gereksinimi sitelerde çok tercih edilen bir sistemdir. Güvenlik amacı ile kullanılan bu sistemde kayıt ya da yeni bir hesap açma işlemi talep edildiğinde SMS onayı istenilmektedir. Bu doğrulama sistemi daha çok oyun siteler, internette bulunan web siteler ve uygulama programları için geçerli olan bir sistemdir. Bu sistem daha çok onay sırasında kişilerin numarasını vermek istemediklerinde sanal bir numara kullanmak istediklerinde tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu şekilde sitelere ya da oyun platformlarına kayıtları daha kolay şekilde gerçekleştirme imkânı sunar.

 

SMS Doğrulama Avantajları

SMS onaylama sistemleri kişilerin kendi gerçek numaralarını paylaşmak istemediklerinde ek bir hesap açma gereği duyduklarında kullandıkları sistemlerden biridir. Hem kişisel gizliliğin sağlanmasında yardımcı olur hem de reklamlardan korunmak için işe yarayan bir sistemdir. Bu sistemden yararlanmak isterseniz firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kendi kişisel numaralarınızın çeşitli platformlarda kullanılmasını istemediğiniz durumlarda bu işlem için bizlerden destek alabilirsiniz.


Aynı zamanda ek hesap açma gerekliliği duyduğunuzda, kişisel olarak gizlilik arayışına girdiğinizde ve reklamlardan korunmak istediğinizde sizlere SMS doğrulama hizmeti veriyoruz. Bu şekilde hem daha kolay şekilde üyelik ya da bir siteye kayıt işlemini daha kolay şekilde gerçekleştirebilme imkânı buluyorsunuz. SMS online doğrulama sitesi olarak aradığınız hızlı ve güvenilir hizmeti sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Hizmetlerimizden her türlü durumda yararlanabilirsiniz.

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Amazon 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
6 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
7 rusya Linkedin 0.29₺
8 kazakistan Linkedin 0.29₺
9 ukrayna Linkedin 0.29₺
10 rusya Discord 0.37₺
11 amerika Discord 0.37₺
12 kazakistan Discord 0.37₺
13 rusya Tinder 0.44₺
14 rusya TikTok 0.44₺
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Airbnb
WeChat
Tinder
Netflix
Microsoft
Amazon
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
TikTok
VK